Praktijkvoorbeelden van seriematig werken
Goed voorbeeld doet goed volgen. Het delen van goede praktijkvoorbeelden is dan ook essentieel om naar een nieuwe manier van werken te gaan. Op deze pagina bekijk je hoe anderen seriematig werken al in de praktijk hebben gebracht.
De TransitieMotor
Er zijn al veel mooie voorbeelden die laten zien dat een seriematige aanpak werkt. Iedere maand lichtten we een voorbeeld uit in onze TransitieMotor. Houdt de agenda in de gaten voor de volgende editie of schrijf je hier in om via mail op de hoogte te blijven.
Bekijk hieronder vorige edities terug.
Kubrcast: Het nieuwe aanbesteden in Infra
Transitie in de Praktijk
“De bouw is er klaar voor,” stelt Theo Winter, COO bij Dura Vermeer tijdens de derde Transitie in de Praktijk op 17 mei over het seriematig aanpakken van de Infrastructuur bij Damsteegt in Meerkerk. Dit was ook in de praktijk te zien tijdens de rondleiding door de bruggenfabriek van Damsteegt. Bedrijfsleider Hans de Wit stelde al eerder: “Als je seriematig gaat werken ontstaan er tal van voorbeelden.”
Vlamingen gaan voorop in seriematige aanbesteding
In dit interview vertelt Nele Gheysens, Omgevings manager PPS kunstwerken bij het Agentschap Wegen & Verkeer over hoe ze de dringende vernieuwing van ruim 200 verouderde bruggen in Vlaanderen willen aanpakken met seriematige aanbestedingen.
Sjouke Bootsma over een seriematige aanpak
Nieuws
Bouwcampus Team
Ingeborg Ligtenberg
Transitiemanager
Tijs Bergmans
Transitiemedewerker